Profil společnosti

VTech je světovým lídrem v oblasti elektronických vzdělávacích produktů od nejútlejšího věku po předškoláky a je největším světovým výrobcem bezdrátových telefonů. Realizujeme také výrobní poptávky na míru zákazníka. Společnost byla založena v roce 1976. Mise Vtech je navrhovat, vyrábět a dodávat inovativní a vysoce kvalitní produkty způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí a zároveň vytváří udržitelnou hodnotu pro své zainteresované strany a zákazníky.


Společnost sídlí v Hong Kongu ve speciálním administrativním sektoru a vyrábí své produkty v několika závodech v Číně. VTech v současné době má pobočky v 11 zemích a regionech. Zaměstnáváme přibližně 30.000 zaměstnanců, včetně asi 1500 odborníků v oblasti výzkumu a vývoje v centrech R&D v Kanadě, Německu, Hong Kongu a Číně. Tato síť nám umožňuje držet krok s nejnovějšími technologiemi a trendy na trhu po celém světě, při zachování struktury vysoce konkurenčních  nákladů.


VTech významně investoval do výzkumu a vývoje a každým rokem uvádí na trh řadu nových produktů. Naše výrobky prodáváme prostřednictvím silné značky platformy podporované rozsáhlou celosvětovou distribuční sítí z předních tradičních a on-line prodejců.


Akcie Vtech Holdings Limited jsou kótovány na burze v Hong Kong Limited (HKSE: 303).


VTech základní hodnoty

Inovace
I když jsme společnost založená na technologii, inovace v designu a funkčnosti jsou hlavními prvky našeho úspěchu.

Kvalita
Vždy dodáváme kvalitu, která je pro nás samozřejmostí.


Hodnoty

Hodnota je míra efektivity. Jsme pyšní, že můžeme poskytovat kvalitní výrobky za přijatelné ceny.


Spolehlivost

Bezpečnost a trvanlivost jsou prvořadé. Samozřejmě, že oba prvky jsou důležité k Vtech důvěryhodnosti.


Praktičnost

Každá funkce v produktu Vtech je pevně spojena s jeho praktičností a funkčností.


Styl

Styl nebo design je v produktech Vtech neoddělitelný. Všechny naše produkty odrážejí jemnost a jednoduchost, které doplňují prostředí uživatele a vytváří nové trendy.